Alfalfa - Lucerna siata

Zelený jačmeňGreen Fountain

Lucerna siata
nápoj v prášku

100% čisté prírodné zloženie
balenie 250g

Neobsahuje žiadne aditíva, farbivá či dochucovadlá.

Luserna siata nebola pestovaná v priemyselnej oblasti, pri pestovaní neboli použité pesticídy.

"Green Fountain" Alfalfa - nápoj v prášku

obsahuje veľké množstvo bielkovín a pre človeka potrebných všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Ďalej obsahuje vitamíny A, B, C, E a minerály, hlavne vápnik, ale aj železo, horčík, fosfor, draslík, sodík a zinok. Je vynikajúcim zdrojom vlákniny. Obsahuje chlorofyl.

Alfalfa sa najčastejšie používa pri nasledujúcich zdravotných problémoch:
pri chorobách tráviaceho ústrojenstva a obličiek, pri anémii, nechutenstve, dne, artritíde a reume, vredovej chorobe žalúdka, akútnych a chronických zápaloch močového mechúra, pri zápchach. Pre vysoký obsah vlákniny sa používa aj pri chudnutí.

Výroba:
pokosené mladé zelené výhonky alfalfy/ lucerny sa vysušia pri nízkej teplote a potom sa zomelú na prášok. Čistá príroda- 100% prírodné zloženie, neobsahuje žiadne aditíva, farbivá či dochucovadlá

Návod na použitie:
1–2 čajové lyžičky zamiešajte do vody, ovocného džúsu alebo iného obľúbeného nápoja, príp. do cereálií, šalátu alebo iného studeného jedla.

Nedoporučuje sa dlhodobé užívanie – po dvoch až troch mesiacoch je vhodné zaradiť minimálne mesačnú prestávku.

Zloženie:
100% zelená alfalfa v prášku

Vyrobené v EU

Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Skladujte v suchu.